آموزش ارسال گیف در واتساپ در اندروید و آی او اس

آموزش ارسال گیف در واتساپ در اندروید و آی او اس

آموزش ارسال گیف در واتساپ در اندروید و آی او اس

  • توسط مدیر
  •         1399/3/10

ارسال گیف – GIF در واتساپ هم یکی از قابلیت‌های دیگری است که گفتگو‌های متنی در این پیان رسان را جذاب‌تر کرده است. برای نحوه ارسال آن با ما همراه باشید.

اپلیکیشن واتساپ – WhatsApp یکی از شبکه‌های اجتماعی مشهور و پرطرفدار در بین کاربران است. قابلیت ارسال گیف در واتساپ نیز یکی از ویژگی‌های جالب این پیام رسان است. هنگام چت کردن، کاربران می‌توانند به راحتی با ارسال یک GIF، تفکر و عواطف خود را بدون آنکه چیزی بنویسند به طرف مقابل منتقل کنند.

ارسال گیف روشی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط با دوستان است، زیرا کاربران می‌توانند با فرستادن تصاویر متحرک افکار و احساساتشان را بیان کنند. برنامه WhatsApp‌ نیز به کاربران امکان ارسال و دریافت این گیف‌ها را می‌دهد. اکنون می‌خواهیم تا نحوه ارسال گیف در واتساپ را برای کاربران آی او اس و اندروید توضیح دهیم.


نحوه ارسال گیف در واتساپ


    برنامه واتساپ را باز کرده و به قسمت گفتگوها – Chats بروید. وارد صفحه چت فرد یا گروه مورد نظر شوید.

کاربران آیفون می‌توانند روی آیکون + ضربه بزنند و از منوی ظاهر شده روی صفحه  گالری عکس و ویدیو را انتخاب کنید. سپس تمامی تصاویر و ویدیوهای ذخیره شده در آیفون شما نمایان می‌شوند. در سمت چپ پایین صفحه روی GIF ضربه بزنید. اما در گوشی‌های اندرویدی آیکون شکلک صورت را در کنار کادر ایجاد پیام قرار دارد، انتخاب کنید و در پایین صفحه روی GIF ضربه بزنید.

    مجموعه‌ای از گیف‌ها روی صفحه ظاهر خواهد شد. برای دیدن GIFهای بیشتر به پایین صفحه اسکرول کنید یا برای یافتن گیف موردنظر آن را در کادر موجود در صفحه جستجو کنید.


  • گیف مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس یک صفحه پیش نمایش ظاهر می‌شود و به شما امکان ویرایش گیف و نوشتن یک کپشن را می‌دهد. پس از انجام ویرایش‌ها، روی فلش را لمس کنید تا گیف شما ارسال شود.