تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Siege از مرز ۶۰ میلیون نفر عبور کرد

تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Siege از مرز ۶۰ میلیون نفر عبور کرد

تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Siege از مرز ۶۰ میلیون نفر عبور کرد

  • توسط مدیر
  •         1399/3/10

طبق اعلام شرکت یوبی‌سافت، تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Siege – رینبو سیکس سیج از مرز ۶۰ میلیون نفر عبور کرده است که عدد قابل توجهی محسوب می‌شود.

بازی Rainbow Six Siege در زمان عرضه، فروش ضعیفی داشت اما یوبی‌سافت با انتشار به روز رسانی‌های مختلف، آن را به یکی از موفق‌ترین عناوین نسل جاری تبدیل کرد. در حالی که شایعات مختلفی پیرامون معرفی قسمت جدید رینبو سیکس شنیده می‌شود، بازی سیج موفق شده یک رکورد شگفت انگیز دیگر را برای خود ثبت کند.

بازی Rainbow Six Siege همچنان در اوج موفقیت

طبق اعلام شرکت یوبی‌سافت، تعداد بازیکنان این بازی به ۶۰ میلیون نفر رسیده است. این در حالی است که تا پایان سال ۲۰۱۹، نزدیک به ۵۵ میلیون نفر این بازی را تجربه کرده بودند. مشخص نیست که شیوع کرونا ویروس تا چه اندازه در فروش این بازی تاثیر داشته است اما اضافه شدن ۵ میلیون بازیکن آن هم برای اثری که ۵ سال از انتشار آن می‌گذرد، تحسین برانگیز است.

البته این بدین معنا نیست که ۶۰ میلیون نسخه از بازی رینبو سیکس سیج به فروش رفته است؛ زیرا بازیکنانی که حساب کاربری بازی را برای خود درست کنند نیز جز این آمار محسوب می‌شوند اما در هر صورت، رقم منتشر شده، چشمگیر است. یوبی‌سافت همچنین اعلام کرد که ۱۱ بازی آن‌ها در نسل فعلی کنسول‌ها بالای ۱۰ میلیون نسخه فروخته و این بازی نیز یکی از آن‌ها به حساب می‌آید. یوبی‌سافت از معدود شرکت‌هایی است که توانسته چنین اتفاق بزرگی را رقم بزند.

بازی Rainbow Six Siege همچنان با قدرت در حال به روز رسانی شدن است و به زودی رویداد جدید آن با نام Steel Wave آغاز می‌شود. این بازی در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و نسخه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس آن نیز تایید شده است.